Pozývame Vás na jazykovedné prednášky doc. PhDr. Miloslava Vondráčka, Ph.D., pracovníka Ústavu pro jazyk český AV ČR a Slezskej univerzity v Opave (Česká republika), ktoré sa uskutočnia v stredu 10. apríla na Tr. A. Hlinku 1, miestnosť P-6, o 14.45 (téma Malé slovní druhy na pozadí druhů velkých) a vo štvrtok 11. 4. na Tr. A. Hlinku 1, miestnosť P-6, rovnako o 14.45 (téma Slang, argot, profesní mluva – úskalí tradičního vymezení sociolektů).

prof. PaedDr. Michalom Bauerom, Ph.D. (Ústav bohemistiky, Filozofická fakulta Juhočeskej univerzity v Českých Budějoviciach), ktoré sa uskutočnia 16. – 18. 10. 2023. Presné časy a témy prednášok nájdete TU.