Online prednáška Príbeh kníhkupectva Martinus

Ako a kedy sa začal písať príbeh kníhkupectva Martinus? Kto za ním stojí a pomáha ho spoluvytvárať? A ako sa vlastne darí knižnému trhu v týchto náročných časoch?
Nielen na tieto otázky vám bude v piatok 26. marca od 11.00 – 12.30 odpovedať Michal Meško, CEO Martinusu. Link na podujatie vám poskytneme na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tešíme sa na stretnutie.

Michal Meško

Michal Meško vyštudoval manažment a marketing na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Absolvoval tiež PLD program na Harvard Business School v USA a polročnú stáž so zameraním na spotrebiteľské správanie a internetový obchod na Rijksuniversitat Groningen v Holandsku.

Martinus je najväčším internetovým kníhkupectvom na Slovensku, prevádzkuje aj 12 kamenných kníhkupectiev, kníhkaviarne Foxford a v Čechách internetové kníhkupectvo Martinus.cz. Je tiež lídrom na trhu e-kníh.

Diskusia bola podporená Fondom LITA v rámci projektu Ako vzniká kniha (od rukopisu ku knižným publikáciám).

Logo Lita