Zmena organizačnej štruktúry
Na základe zmeny Organizačného poriadku FF UKF v Nitre funguje naše pracovisko od 1. 7. 2022 ako Oddelenie slovenského jazyka a literatúry Katedry slovanských filológií FF UKF v Nitre. Viac informácií získate po kliknutí na banner.

Oznam pre študentov, ktorí budú opakovať niektorý z predmetov 1. ročníka (Bc. aj Mgr. štúdia)

Oznamujeme študentom, že z dôvodu prechodu prvých ročníkov bakalárskeho aj magisterského štúdia na študijné plány novej akreditácie nebudú predmety študentov, ktorí predmety opakujú, vypisované na rozvrh v AIS. Takíto študenti si musia spôsob absolvovania predmetu dohodnúť s príslušným vyučujúcim individuálne (predmet stačí mať zapísaný iba v zápisnom liste). Študentom odporúčame vyučujúcich kontaktovať ešte pred začiatkom zimného semestra 2022/2023, keďže pri niektorých predmetoch dochádza k zmene semestra, v ktorom sa daný predmet vyučoval. Takisto upozorňujeme, že sa menia aj vyučujúci niektorých predmetov. V prípade nejasností, kto bude daný predmet vyučovať, alebo ďalších otázok sa môžete obrátiť na študijných poradcov dr. Petráša alebo dr. Taneski.

Katedra slovanských filológií
Oddelenie slovenského jazyka a literatúry

Vaša IP: 3.238.199.4
06. 10. 2022 08:54