Pracovná ponuka: učiteľ/-ka SJL

VOĽNÁ PRACOVNÁ POZÍCIA

UČITEĽ/-KA SLOVENSKÉHO JAZYKA A LITERATÚRY NA STREDNEJ ŠKOLE
ŠKOLA DIZAJNU – Súkromná škola umeleckého priemyslu Bohumila Baču v Bratislave vyhlasuje výberové konanie
na pozíciu učiteľa alebo učiteľky SLOVENSKÉHO JAZYKA A LITERATÚRY.

Ponúkame pedagogickú prácu na plný úväzok v priateľskom kolektíve umeleckej strednej školy, možnosť podieľať sa na zaujímavých a rozmanitých dizajnérskych a umeleckých projektoch, možnosť profesionálneho rastu, sebarealizácie a rozvoja, príjemné pracovné prostredie.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Termín nástupu: október 2021 alebo podľa dohody

Kontakt: