Profesori:

prof. PhDr. Juraj Glovňa, CSc. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

prof. PaedDr. Zuzana Kováčová, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
• didaktička katedry (pre jazykovú oblasť vzdelávania)

prof. PaedDr. Ľubomír Kralčák, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
 • vedúci katedry
 • vedúci sekcie slovenského jazyka

Docenti:

doc. Mgr. Martin Diweg-Pukanec, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Odborní asistenti:

Mgr. Tomáš Bánik, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

PhDr. PaedDr. Martin Bodis, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
• didaktik katedry (pre jazykovú oblasť vzdelávania)

PhDr. Katarína Dudová, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
• katedrová koordinátorka programu Erasmus+

PaedDr. Renáta Hlavatá, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

PhDr. Mária Rendárová, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

PhDr. Marcel Olšiak, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
  • zástupca pre sekciu slovenského jazyka
  • rozvrhár
  • koordinátor odbornej praxe študentov EVP

Mgr. Patrik Petráš, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
  • katedrový administrátor AIS
  • študijný poradca pre študentov 1. ročníka
  • správca katedrovej webovej stránky
  • zastupujúci katedrový koordinátor programu Erasmus+

Interní doktorandi:

Mgr. Katarína Mikulcová (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Spolupracovníci:

prof. PhDr. Juraj Vaňko, CSc. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Vaša IP: 3.230.173.249
21. 04. 2021 10:13