Profesori:

prof. PhDr. Marta Keruľová, CSc. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Docenti:

doc. PhDr. Jozef Brunclík, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
 • rozvrhár pre sekciu slovenskej literatúry (interné štúdium)

doc. PhDr. Igor Hochel, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
 • zástupca vedúceho katedry
 • vedúci sekcie slovenskej literatúry

doc. PhDr. Silvia Lauková, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
 • zástupkyňa pre sekciu slovenskej literatúry

Odborní asistenti:

Mgr. Mariana Hrašková, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
• didaktička katedry (pre literárnu oblasť vzdelávania)

PhDr. Petra Kaizerová, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
 • katedrová administrátorka AIS pre sekciu slovenskej literatúry

Mgr. Jana Popovicsová, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Mgr. Veronika Rácová, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

PhDr. Dušan Teplan, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
 • rozvrhár pre sekciu slovenskej literatúry (externé štúdium)

PhDr. Martina Taneski, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Mgr. Monika Zumríková Kekeliaková, PhD. (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Interní doktorandi:

Mgr. Gabriela Tobiášová (osobná stránka | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Vaša IP: 3.230.173.249
21. 04. 2021 10:48