Akcenty literatúry pre deti a mládež (trendy, problémy, interpretácie)

Akcenty literatúry pre deti a mládež

Konferencia je zameraná na problematiku interpretácie literárnych textov pre deti a mládež, jej statusu a perspektívam v edukačnej praxi. Cieľom konferencie je vytvoriť platformu pre výmenu názorov, skúseností, príkladov z dobrej praxe, ale aj kritických poznámok na tému súčasného vývoja interpretačnej práce s literárnymi textami pre deti a mládež a ich recepcie.

Vaša IP: 3.226.245.48
03. 08. 2020 20:32